Pagina 1 van 1

even voorstellen

Geplaatst: di 04 dec 2012, 10:31
door Inge
Hallo Mede UP! Mii en Go rijders,

Ik lees al enige tijd mee op het forum als Citigo rijder - hoop dat dat geen probleem is - en heb in de tussentijd het nodige geleerd.

Ik ben Inge, woonachtig in Utrecht en docent Engels op een school in Leerdam. Sinds een paar weken ben ik de blije eigenaar van een spring green Citigo Artic - 5 deurs. Hopelijk gaat deze auto me net zoveel plezier/ rijgenot en veiligheid geven als mijn vorige. Maar wat ik er nu van heb gemerkt zal dat vast wel gaan lukken. Heb helaas nog niet zoveel kilometers gemaakt als ik graag zou willen ivm het thuis zijn na een ..... je raadt het misschien al een flink auto-ongeluk (vrachtwagen die me op de snelweg over het hoofd zag). Maar goed het positieve eraan is dat ik nu een neiuwe Citigo rijd.

Verder houdt ik me bezig met mijn 2 huisgenoten - Siberische katten, koffie (goede espresso of cappucino), studeren en als er nog wat tijd overblijft ben ik vrijwilliger voor het Rode Kruis bij evenementen.

Hieronder wat een paar bijlages van mijn GO'tje zoals ik hem maar heb gedoopt.

Re: even voorstellen

Geplaatst: di 04 dec 2012, 10:55
door LegacySystem
Kek kleurtje!!

Welkom...........

Re: even voorstellen

Geplaatst: di 04 dec 2012, 11:12
door Bertje
Hoi Inge,

Welkom op het forum. Zoals je al hebt gemerkt is er veel te lezen over 'onze' leuke auto's.
Hopelijk herstel je goed na het ongeval en heb je geen blijvende schade. Of ben ik te positief?
Sowieso veel plezier met Go'tje :!:

Re: even voorstellen

Geplaatst: di 04 dec 2012, 19:46
door TV_UP!
Welkom!

lekker fel kleurtje. En natuurlijk zijn citigo rijders hier welkom is de zelfde auto alleen voorzien van iets ander uiterlijk.

Re: even voorstellen

Geplaatst: di 04 dec 2012, 20:26
door up!
Welcome, Inge! ;) Leuk kleurtje zeg, dat groen, en die wieldoppen glimmen ook mooi!

Re: even voorstellen

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 09:38
door Inge
Dank voor alle welkoms.

En ja zo zie ik het ook de UP's, Go's en Mii als broertjes/ zusjes van elkaar.

Bertje, voor wat betreft het herstel na het ongeval gaat het langzaamaan de goede kant op. Of er blijvend schade is is nog te vroeg om te zeggen. Artsen en ik gaan momenteel uit van niet. Desondanks nog wel flink aan de pijnstillers - hopelijk ben ik eind december zover dat ik het nieuwe jaar zonder in kan/ mag gaan.

Re: even voorstellen

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 10:15
door Bertje
Hopelijk kun je inderdaad snel zonder pijnstillers.
Beterschap!

Re: even voorstellen

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 10:44
door Tino
Inge je bent lekker aan het rond snuffelen op de forums ;) ook goed de citi go zonder kenteken :)
Veel plezier met het verbeteren/aanpassen van je GO´tje

Re: even voorstellen

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 11:38
door Inge
Hoi Tino,

Ik ben dus blijkbaar niet de enige die beidde forums bezoekt.

En ja, ik leer vlug.... (hihi) - en wat is er nu leuker om met medeforummers het over onze toffe auto's te hebben. Kan wat mij betreft geen Mercedes tegenop. Nu ja, ik zou als er eentje wordt aangeboden geen nee zeggen... ;)

Re: even voorstellen

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 16:54
door RoySchepers
Welkom & sterkte met je herstel!!

Re: even voorstellen

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 18:15
door Inge
Dank!

Re: even voorstellen

Geplaatst: do 13 dec 2012, 15:24
door jUPiter
Welkom Inge!